Witamy na nowej stronie naszej szkoły. Dostępna jest tu też poprzednia wersja strony

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ

Podręczniki

Spotkania w ramach realizowanego w Żeromskim projektu POWER odbywają się co tydzień. 19 października udało się jeszcze zorganizować w szkole warsztaty poświęcone kulturze socrealizmu. Tym razem w zajęciach brała udział grupa druga. Uczestnicy oglądali film poświęcony kulturze realnego socjalizmu, analizowali plakaty, muzykę, poznawali zjawisko nowomowy i manipulacji językowej. Oto krótka fotorelacja.

Aleksandra Stolecka

Projekt polsko – włoski POWER realizowany jest w Żeromskim od początku września. Trwa do końca roku szkolnego. Uczestnicy wyłonieni w drodze rekrutacji uczestniczyli dziś (12.10.2020) w warsztatach kulturowych poświęconych kulturze socrealizmu w Polsce. Zajęcia prowadzone przez prof. A. Stolecką obejmowały takie zagadnienia jak: zjawisko nowomowy, plakat socrealistyczny, architekturę, literaturę socrealistyczną. Uczestnicy projektu podzieleni są na dwie grupy. Zajęcia drugiej grupy dotyczące tego tematu odbędą się 19.10.20r. Zapraszamy.

A. S.

Dziekujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w rekrutacji do projektu "Ponadnarodowa mobilność uczniów" w programie PO WER. Oto lista uczniów przyjętych do programu.

Lista osób przyjętych do programu PO WER w projekcie „Ponadnarodowa mobilność uczniów”

1. Cupiał Mateusz

2. Domagała Konrad

3. Lubasińska Alicja

4. Krupa Aleksandra

5. Sikora Weronika

Uwaga!

Ogłoszenie wyników rekrutacji do projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów” w programie PO WER odbędzie się 25.09.2020r. o godz. 10.40 w sali 65.

Zapraszam zainteresowanych uczniów,

Katarzyna Kaptur