Zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez prof. K.Kaptur, to kolejna forma działań realizowanych w ramach warsztatów w projekcie PO WER. Pierwsze zajęcia warsztatowe z angielskiego dla grup I i II odbyły się stacjonarnie w dniach 16.10 i 23.10.2020r. Temat warsztatów brzmiał ‘OUR CRACOW, OUR COPENHAGEN’ i dotyczył zagadnień związanych z UNIĄ EUROPEJSKĄ. Uczestnicy spotkania starali się odpowiedzieć na kila pytań dotyczących tożsamości europejskiej; mieli okazję dowiedzieć się jaką rolę w działaniach dotyczących integracji europejskiej odegrał Robert Schuman, kto był autorem myśli o ‘Stanach Zjednoczonych Europy’; jakie były postanowienia Traktatów Rzymskich czy też dlaczego Dzień Europy obchodzony jest 9 maja? Poniżej prezentujemy kilka zdjęć ze spotkania grupy 2 i zapraszamy na kolejne zajęcia – tym razem on-line :)

Galeria zdjęć