Asia Sierka

Joanna Sierka - absolwentka 1984 I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałąmi Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego  w Zawierciu. Obecie prof. wychowania fizycznego  w naszym liceum.

 Gajda

Klaudia Gajda - absolwentka 2016 I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałąmi Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego  w Zawierciu. Praca wykonana techniką - Pirografia.

Obraz

Konrad Sikora -  absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu (rocznik .....).

Konrad Sikora m

Katarzyna Janoska - absolwenta  I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu rocznika 2016. 

Kasia Janowska

Joanna Dziechciarz - Duda - absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu rocznika 1995. Obecie pedagog szkolny w naszym liceum.

Karolina Sendela - uczennica klasy trzeciej  (rocznik maturalny 2019) I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałąmi Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego  w Zawierciu. Praca wykonana: akwarela, kredki, cienkopisy.

Jolanta Szczygieł (nazwisko rodowe Tkacz) - absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego  w Zawierciu rocznika1977.

Z serii "Piękno Kamieni" - Agat

Enkaustyka na panelu:wosk pszczeli barwiony, żywica dmarowa, brokat, szelak, agat

 

Marcel Ślusarczyk -  absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu (rocznik 1992), geograf

Michał Oleś - Absolwent rocznika 1988. Regionalista. Milosnik zabytkow Kapliczek Miejsc pamieci Przewodnik Pttk ekolog poszukiwacz ulotnego piekna w przestrzeni otaczajacego Nas świata Rysuje w Tuszu I pasteli akcenty architektoniczne i twarze. 

Tomasz Dziechciarz - absolwent  I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu rocznika 1992. 

Galeria prac Tomasza Dziechciarza