ATTENZIONE
Saluti!
Come stai? Stai bene ?
Va bene !

 

Te i inne zwroty mają okazję poznać uczniowie realizujący projekt PO WER w naszej szkole. Lekcje języka włoskiego to jedno z działań zaplanowanych do realizacji w ramach prac projektowych skoncentrowanych wokół tematu "Fundamenty kultury europejskiej po II wojnie światowej".

A dlaczego język włoski??

Naszym partnerem projektowym jest szkoła z miejscowości Canicatti na Sycylii i choć językiem projektu jest język angielski, nasi uczniowie chętnie podjęli się nauki podstaw języka włoskiego. Ciekawe lekcje, miła atmosfera, motywujący nauczyciel prowadzący i zainteresowanie uczniów - TAK, TO MUSI SIĘ UDAĆ!

Projekt zakłada wizytę naszych uczniów w kraju partnerskim, mamy więc nadzieję, że jesienią tego roku uczniowie będą już mogli przetestować swoje umiejętności językowe w trakcie dwóch wizyt w szkole na Sycylii.

Tanti saluti!

Ciao!

Opiekun projektu: Katarzyna Kaptur