Witamy na nowej stronie naszej szkoły. Dostępna jest tu też poprzednia wersja strony

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ

PEDAGOG SZKOLNY - mgr Joanna Dziechciarz - Duda

Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby zapytać o to, co ich interesuje, poradzić się albo po prostu porozmawiać o tym, co dzieje się w szkole.

Uczniowie mogą zgłosić się do pedagoga: gdy ktoś narusza ich prawa; gdy ktoś stosuje wobec nich agresję i przemoc; gdy mają super pomysły na udoskonalenie pracy szkoły; gdy potrzebują pomocy, wsparcia, rady; gdy chcieliby pomóc koledze; gdy chcą porozmawiać z kimś życzliwym; gdy chcą brać udział w wolontariacie;

Rodzice mogą oczekiwać pomocy i wsparcia: przy organizowaniu pomocy materialnej, wyprawki szkolnej; gdy uczeń ma trudności w nauce, w celu wykrywania i eliminowania niepowodzeń szkolnych; gdy mają problemy z zachowaniem dziecka; gdy uczeń posiada opinie lub orzeczenie.

NAJWAŻNIEJSZE ZADAŃ PEDAGOGA

1. Rzetelna diagnoza środowiska szkolnego.

2. Pomoc psychologiczno - pedagogiczna zarówno indywidualna jak i grupowa.

3. Podejmowanie w stosunku do uczniów działań wychowawczych, profilaktycznych, interwencyjnych i socjalnych, oraz z zakresu preorientacji zawodowej.

4. Koordynowanie pracy szkoły w zakresie pedagogizacji rodziców.

5. Ścisła współpraca z instytucjami wspierającymi szkołę.

6. Udział w wewnątrzszkolnym i zewnątrz-szkolnym doskonaleniu nauczycieli.

7. Organizacja wolontariatu.

8. Udział w projektach, przedsięwzięciach.

Godziny pracy pedagoga szkolnego

Poniedziałek - 10.00 - 14.00

Wtorek - 8.00 - 12.00

Środa - 8.00 - 12.00

Czwartek - 10.00 - 14.00

Piątek - 8.00 - 12.00

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować możesz także poprzez mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz massanger.