Witamy na nowej stronie naszej szkoły. Dostępna jest tu też poprzednia wersja strony

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ

Podręczniki

 

Zapraszamy wszystkich miłośników książek do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Narodowego Czytania, które odbędzie się wirtualnie. W tym roku czytamy "Balladynę" Juliusza Słowackiego.

Prosimy o nagranie na krótkiego, 2-minutowego filmiku, na którym sami zarejestrujecie, jak czytacie dramat lub zaprezentujecie się wokalnie...Linki z filmami prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zebrane filmiki zostaną opublikowane jako całość na stronie internetowej szkoły i Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. J. Lompy w Katowicach Filia w Zawierciu. Wszelkich informacji udziela biblioteka szkolna.