Witamy na nowej stronie naszej szkoły. Dostępna jest tu też poprzednia wersja strony

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ

Podręczniki

 

 

O G Ł O S Z E N I E
 
KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW

 

08.09.2019 r.

Chcesz się pozbyć starych podręczników, a może jeszcze potrzebujesz jakiejś książki?

Weż udział w corocznym kiermaszu w I LO.

Uczniowie zainteresowani sprzedażą podręczników z poprzednich lat mogą od dnia 2.09.2020 r. do dnia 7.09.2020 r. przynieść do biblioteki podpisane ołówkiem (imię i nazwisko, klasa, cena) podręczniki do sprzedaży. Zostaną one poddane kwarantannie zgodnie z rekomendacją Biblioteki Narodowej.

Finał kiermaszu w dniu 08.09.2020 r. na długiej przerwie w czytelni szkolnej. Wszelkich informacji udziale biblioteka szkolna. Kontakt także poprzez adres emailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

.

Zapraszamy  do czytelni na  długiej przerwie ( 10.30 - 10.45 ) ! 
 
Finał Kiermaszu podręczników