W 2019 roku akcja CzytajPL jest obecna aż w 21 miastach Polski, a także w 1305 szkół ponadpodstawowych na terenie całego kraju. Po raz drugi akcja przekracza też na taką skalę granice państw – jej plakaty trafiły do 8 Miast Literatury UNESCO na całym świecie! Akcja ma charakter bezpłatnej wypożyczalni bestselleerowych e- booków i audiobooków. Aby wziąć w niej udział, należy pobrać aplikację mobilną Woblink i przy jej pomocy zeskanować kod QR umieszczony na jednym z blisko 7000 nośników na terenie całego kraju. Kod QR jest kluczem do wirtualnej biblioteki, w której można znaleźć niezwykle popularne bestsellery. I po raz kolejny nasze liceum otrzymało od organizatorów plakaty i uczestniczy w tym czytelniczym przedsięwzięciu. Zachęcamy was do czytania (i słuchania) książek „w biegu”.

B.P.

Galeria zdjęć