Witamy na nowej stronie naszej szkoły. Dostępna jest tu też poprzednia wersja strony

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ

Podręczniki

24 października 2019 r. nasi pasjonaci książek (a było ich aż 32), wraz z opiekunami, wzięli udział w 23. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie w EXPO Kraków. To już nasza tradycja, że uczestniczymy w tym wyjątkowym wydarzeniu. Około 68 tysięcy czytelników, 572 wydawców i ponad 800 autorów, to oni dali nam, zwiedzającym, niepowtarzalną możliwość wyjątkowego kontaktu z książką. Wszystkich od wejścia witały słowa Carlosa Ruiza Zafóna „Czytać, to bardziej żyć”, które były tegorocznym hasłem przewodnim Targów. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z najnowszą ofertą wydawniczą prezentowaną na ponad 700 stoiskach wydawnictw krajowych i zagranicznych oraz wziąć udział w wymienionych w programie targów imprezach towarzyszących. Organizatorem była biblioteka szkolna.

Galeria zdjęć