Witamy na nowej stronie naszej szkoły. Dostępna jest tu też poprzednia wersja strony.

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ.

Z dniem 1 września 2018 zostaje zmieniona nazwa liceum na

I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego

ZEROMCHCECIEBIE3 previewCZYPOKOLENIA2

Nabór elektroniczny

KSIĄŻKI NIE GRYZĄ!!!

Konkurs na najlepszą recenzję książki o tematyce patriotycznej

Cel konkursu:

• Popularyzacja czytelnictwa

• Promocja nowości wydawniczych

• Kształtowanie umiejętności wyrażania refleksji i opinii o dziele literackim

3. Warunki uczestnictwa:

• konkurs adresowany jest do: uczniów I LO im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu.

• zadaniem uczestników konkursu jest napisanie recenzji książki o tematyce patriotycznej.

• format pracy: wydruk komputerowy 1 strona A4, czcionka 12, Times New Roman

• każda praca powinna zawierać następujące informacje: imię i nazwisko uczestnika, klasa, tytuł i autora recenzowanej książki.

4. Termin i miejsce nadsyłania prac:

• Konkurs trwa od 11 czerwca do 25 października 2018 r.

• Prace należy dostarczyć do dnia 25 października 2018 r. do Biblioteki szkolnej I LO.

• Ogłoszenie wyników oraz spotkanie laureatów nastąpi 23 listopada 2018 r. w bibliotece (laureaci zostaną powiadomieni).

• Nagrodami w konkursie będą ciekawe książki oraz publikacja recenzji na stronie internetowej naszej szkoły.

• Każdy uczestnik może napisać maksymalnie dwie recenzje.

5. Ocena prac:

Jury powołane przez Organizatora oceniać będzie treść, język, koncepcje, oryginalność.

6. Pozostałe informacje:

• osoby nadsyłające prace konkursowe wyrażają zgodę na przetwarzanie przez Organizatora konkursu swoich danych osobowych (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz.883 z późniejszymi zmianami)

• organizator konkursu zastrzega sobie prawo do wykorzystania prac do zorganizowania wystawy pokonkursowej

uczestnik przekazując swoją prace oświadcza, że nie narusza jakichkolwiek praw ani dóbr osobistych osób trzecich ( Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim).

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!!!