Witamy na nowej stronie naszej szkoły. Dostępna jest tu też poprzednia wersja strony

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ

Podręczniki

W dniach od 24.11 i 26.11. 2020 biblioteka zaprasza na spotkania on-line o godz. 14.15.  Trzecie „webinarium”- poświecimy Jak się uczyć efektywnie? – Waszej nauce w domu, m.in.: mój styl uczenia się, jak usprawnić swoją naukę oraz czytam - polecam.

Zgłoszenia proszę przesłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. We wtorek zostanie przesłany link do spotkania.

B. Pustułka

W dniach od 23.11 i 25.11.2020 biblioteka zaprasza na spotkanie on-line o godz. 14.15 w ramach cyklu " Z lekturą za pan brat". W tym tygodniu będziemy kontynuować zajęcia poświęcone W. Szekspirowi:)  Zgłoszenia proszę przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

A. Łączkowska

Zachęca i zaprasza biblioteka on-line!