W dniach od 17.11 i 19.11. 2020 biblioteka zaprasza na spotkania on-line o godz. 14.15. Drugie „webinarium”- Świat wartości poświecimy – hierarchii Waszych wartości m.in.: mój system wartości; dewaluacja wartości; wizja świata bez wartości oraz cykl czytam - polecam.

Zgłoszenia proszę przesłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. We wtorek zostanie przesłany link do spotkania.

B. Pustułka

W dniach od 16.11 i 18.11.2020 biblioteka zaprasza na spotkanie on-line o godz. 14.15 w ramach cylku " Z lekturą za pan brat". Ten tydzień będzie poświęcony W. Szekspirowi:)  Zgłoszenia proszę przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

A. Łączkowska

Zachęca i zaprasza biblioteka on-line!