Witamy na nowej stronie naszej szkoły. Dostępna jest tu też poprzednia wersja strony

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ

Podręczniki

W dniach od 09.11-27.11. 2020 biblioteka zaprasza na spotkania on-line o godz. 14.15 w każdy wtorek i czwartek (powtórzenie wtorkowego spotkania) oraz w poniedziałek i środę o godz.14.15 (powtórzenie poniedziałkowego spotkania).

Pierwsze „webinarium” - Z książek nigdy się nie wyrasta poświęcimy - Waszemu czytelnictwu m.in.:

- wasze ulubione książki;

- książki, które Was zmieniły;

- książki, które warto przeczytać oraz

- czytam - polecam!

Zgłoszenia proszę przesłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

We wtorek zostanie przesłany link do spotkania. Zachęca i zaprasza biblioteka on-line!

B. Pustułka, A. Łączkowska