pakat menst

Miło nam przekazać, że dzisiaj zakończył się projekt Młodzi w Akcji +, w której brały udział uczennice z klasy IIa Wiktoria Witczak, Julia Migdał i Wiktoria Żurek. "Młodzi w Akcji +” to ogólnopolski program, którego celem jest zachęcenie uczniów do podejmowania działań na rzecz swojego najbliższego otoczenia poprzez realizację projektów społecznych. Projekt trwał od września do marca. Podczas trwania projektu dobywały się szkolenia, spotkania z prof. Adamem Bodnarem, niestety online oraz różne warsztaty przygotowujące do realizacji swojego projektu. Nasze uczennice przygotowały projekt „Menstruacyjna skrzyneczka”. Celem projektu jest zamieszczenie w toaletach szkolnych skrzyneczek ze środkami higienicznymi dla dziewcząt. W dniu dzisiejszym zostały umieszczone skrzyneczki w toaletach dziewcząt oraz plakaty. Zasada działania: potrzebujesz - skorzystaj, możesz się podzielić – przynieś środki higieniczne.

Galeria zdjęć