Edycja Dnia Kawy udana! Jak zawsze… i to dzięki Wam ! "Kawa to balsam dla serca i ducha." Giuseppe Verdi I znów pokazaliście moc Żeromiacy, a litrami wypitej kawy udowodniliście, że serca macie zdrowie i … dobre! Dobre dla innych, gdyż środki zgromadzone w Dniu Kawy pozwolą nam na zorganizowanie spotkana mikołajkowego dla dzieci z Domu Dziecka we Włodowicach. Dzięki Waszej „skłonności do słodkości” udało się zebrać 717 zł. ! Zebraną kwotę przeznaczamy na zakup świątecznych paczek. Dziękujemy wszystkim klasom, za przyniesione produkty, które potem mogliśmy zamienić w wyśmienite kawy oraz za przepyszne ciasta!Dziękujemy mamom, babciom i oczywiście wszystkim tatom za własnoręcznie upieczone ciasta, babeczki i inne słodkości. Dziękujemy za zakup produktów, dzięki którym stworzyliśmy na jeden dzień szkolną kawiarenkę. Dziękujemy wszystkim uczniom z klasy IIB, i IID bezpośrednio zaangażowanym w przygotowanie Dnia Kawy! Zapraszamy już za rok na kolejną edycję Dnia Kawy w Żeromie! I pamiętajcie, że dobra kawa, czyni DOBRO !

MZ