W sobotę 27 kwietnia odbył się w naszej szkole Dzień Otwartych Drzwi "Szansa na sukces" dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Nasze uczennice Julia i Wiktoria Szlachta, które biorą udział w najnowszej edycji "Szansy na sukces" rozpoczęły piękny, niezapomniany koncert. Wystąpiły też Patrycja Domagała, Roksana Papaj, Aleksandra Płóciennik a całość fantastycznie prowadził Bernard Stawarz. Profesjonalną obsługą akustyczną i techniczną zajmował się Szymon Cisowski i Łukasz Bacior. Innowacyjny pomysł zamiany naszej dużej hali sportowej na salę koncertowo - kinową z kurtyną, zaskakującymi aranżacjami to dzieło nauczycielki wychowania fizycznego Joanny Sierki. Widzowie koncertu wiele razy zastanawiali się co nowego zobaczą i usłyszą po kolejnej odsłonie kurtyny. Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów po koncercie bardzo chętnie wędrowali dalej długimi korytarzami odkrywając szkolne tajemnice. Dziękując za tak liczne przybycie życzymy, by wybór naszej szkoły stał się Waszą "Szansą na sukces".

RK