W sobotę 27 kwietnia odbył się w naszej szkole Dzień Otwartych Drzwi "Szansa na sukces" dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Nasze uczennice Julia i Wiktoria Szlachta, które biorą udział w najnowszej edycji "Szansy na sukces" rozpoczęły piękny, niezapomniany koncert. Wystąpiły też Patrycja Domagała, Roksana Papaj, Aleksandra Płóciennik a całość fantastycznie prowadził Bernard Stawarz. Profesjonalną obsługą akustyczną i techniczną zajmował się Szymon Cisowski i Łukasz Bacior. Innowacyjny pomysł zamiany naszej dużej hali sportowej na salę koncertowo - kinową z kurtyną, zaskakującymi aranżacjami to dzieło nauczycielki wychowania fizycznego Joanny Sierki. Widzowie koncertu wiele razy zastanawiali się co nowego zobaczą i usłyszą po kolejnej odsłonie kurtyny. Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów po koncercie bardzo chętnie wędrowali dalej długimi korytarzami odkrywając szkolne tajemnice. Dziękując za tak liczne przybycie życzymy, by wybór naszej szkoły stał się Waszą "Szansą na sukces".

RK

Galeria zdjęć