Witamy na nowej stronie naszej szkoły. Dostępna jest tu też poprzednia wersja strony

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ

Podręczniki

Już za nami piękny występ laureatów konkursu "Piosenki Filmowej" oraz Koncert Symfoniczny Muzyki Rokowej i Filmowej, podczas którego gwiazdą wieczoru był Marek Piekarczyk. Koncert odbył się na płycie stadionu w ramach Dni Zawiercia. Orkiestrą dyrygowali: Mary Schirilla oraz nasz absolwent Leopold Stawarz. Kto nie był, niech żałuje! Wielkie gratulacje dla naszych artystów. Śpiew: Patrycja Domagała, Roksana Papaj, absolwentki: Dominika Fijałkowska oraz Ewelina Bednarz. Orkiestra: Jakub Dyczko, Zuzanna Plesińska oraz Wiktoria Szostak. Czekamy na więcej koncertów!

Zdjęcia Joanna Dziechciarz - Duda oraz dzięki uprzejmości zawiercianskie.plzawiercie.naszemiasto.pl

Galeria zdjęć