Witamy na nowej stronie naszej szkoły. Dostępna jest tu też poprzednia wersja strony

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ

Podręczniki

Koncert laureatów konkursu "Piosenka Filmowa" odbył się 24 maja w MOK „Centrum”. Miło nam przekazać, że wśród występujących były trzy nasze uczennice. Wielkie brawa dla Patrycji Domagały, Roksany Papaj i Dominiki Fijałkowskiej. Cały koncert był przygotowany na wysokim poziomie, a prowadzący Leopold Stawarz dodatkowo wprowadzał odbiorców w atmosferę filmu.  Wszyscy z wielką przyjemnością wysłuchali różnorodnych utworów związanych z filmem w wykonaniu zawierciańskiej młodzieży przy akompaniamencie rewelacyjnych muzyków. Miłą niespodzianką dla widzów było zaprezentowanie utworu finałowego, który można także będzie usłyszeć na koncercie podczas Dni Zawiercia przed występem Marka Piekarczyka. Kto nie był na koncercie, niech żałuje. Jest szansa ponownie usłyszeć wykonawców podczas koncertu w Kroczycach i na Dniach Zawiercia

Galeria zdjęć