Witamy na nowej stronie naszej szkoły. Dostępna jest tu też poprzednia wersja strony.logo Razem na swieta-1

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ.

Z dniem 1 września 2018 zostaje zmieniona nazwa liceum na

I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego

 

 

Za nami kolejny Dzień Otwartych Drzwi!
W sobotę 21 kwietnia 2018r. w I LO im. Stefana Żeromskiego odbył się Dzień Otwartych Drzwi. W tym dniu naszą szkołę odwiedzili przyszli absolwenci z placówek gimnazjalnych. Nasi uczniowie i nauczyciele wyjaśniali szczegóły dotyczące oferty na rok szkolny 2018/2019. Podczas uroczystości goście wysłuchali również utworów w wykonaniu szkolnego zespołu. Wybrani uczniowie i uczennice z naszej szkoły oprowadzali przybyłych gości po budynku liceum oraz zaprezentowali profile przyszłorocznych klas pierwszych. Bardzo dziękujemy za obecność, liczne pytania i zainteresowanie. Gimnazjaliści, widzimy się już we wrześniu!

Galeria zdjęć