Jak to już w naszej szkole od dawien dawna w lutym 2020r. odbyła się wycieczka sportowo-rekreacyjna do Zwardonia. Nasi uczniowie oczekiwali na te kilka dni przyjemności wiążącej się ze sportami zimowymi już od 1 września. Zimowy wyjazd do Zwardnia odbył się w dniach: 2 lutego - 7 lutego. Na samym początku nie zapowiadał się zbyt dobrze. Żeromiacy zastali Zwardoń "rozpłynięty", nie dało się dostrzec ani trochę śniegu. Byli lekko zasmuceni faktem, że nie będą mogli w pełni doskonalić swoich umiejętności na wszystkich trasach Wielkiej Raczy. Dzięki odrobinie szczęścia śnieg spadł z podwojoną ilością. W tym roku również w wycieczce wzięli udział nowi Żeromiacy, a co za tym idzie nie mogło obejść się bez uroczystego włączenia "świeżaków" do grona Zwardoniaków. Podczas naszej górskiej wyprawy nasi uczniowie nie zapomnieli zrobić kilka pamiątkowych foteczek. Chcieli upamiętnić te wspaniałe chwile jakie umożliwili im wspaniali nauczyciele: prof. Joanna Sierka, wicedyrektor Aneta Pantak, prof. Renata Kowalczyk-Wyderka, a także prof. Rafał Kowalczyk.

Wszyscy wrócili do domu cali i zdrowi, a poniżej udostępniamy kilka cudownych chwil spędzonych przez naszych uczniów w tym niesamowitym miejscu, które pozostanie w ich sercach na zawsze.

Zwardoniak Dorian

Galeria