Poszukujemy osób,  które mają maszynę do szycia, potrafią szyć i nieodpłatnie wykonają zadanie. To naprawdę łatwe. Szukamy osób, które nieodpłatnie przekażą materiały niezbędne do uszycia maseczek. Wszystkich tych, którzy są w ich posiadaniu, ale również tych, którzy dokonają ich zakupu. Nawet niewielka kwota wydana na ten cel lub skrawek materiału, może uratować czyjeś zdrowie lub życie!

Nie zbieramy pieniędzy!!! Udzielimy Wam instrukcji jak to zrobić. Koordynujemy działania. Jeśli chcesz wesprzeć naszą akcje wystarczy, że skontaktujesz się z nami, my zrobimy resztę.

Szczególnie liczymy na zaangażowanie naszych uczniów i ich rodziców, absolwentów szkoły, ale również  pomoc każdego, który przeczyta ten apel będzie niezwykle cenna. Liczymy również na wsparcie innych szkół naszego miasta i powiatu.

Chętnych do szycia maseczek zapraszamy do kontaktu na Facebooku: Joanna Sierka lub po adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

Chętnych do przekazania materiałów prosimy o kontakt z Martą Skrzypiciel na Facebooku lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprawy marketingowe, promocyjna Joanna Dziechciarz - Duda, kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.