Ostatni tegoroczny wolontariat za nami. Niedziela, słoneczny poranek – zapowiada się wspaniały dzień. 20 osobowa ekipa wolontariuszek z Żeromskiego od rana gotowa do pomocy. Naszym zadaniem była obsługa biura „Parady psów” (zapisy, kontrola szczepień), obsługa trasy, zapisy do konkursów, zabezpieczenie psów w wodę, zbiórka do puszek dla zwierząt. Pani  Bożena Siennicka-Gajecka z TOZ o/Zawiercie podziękowała za profesjonalną pomoc. W pierwszej „Paradzie Psów” wzięło udział 25 piesków i towarzyszyło im 79 opiekunów. Dzień upłynął bardzo miło. Kolejny raz pomogliśmy, praca dla czworonogów to wielka frajda i satysfakcja. Wielokrotnie dziękowano I LO ze sceny za pomoc. Na zakończenie imprezy odbyło się spotkanie z autorem książeczki dla dzieci „Psie troski” z panem Tomaszem Justyniarskim, który podarował do naszej biblioteki książkę z przesłaniem. Jeszcze raz dziękuję wszystkim wolontariuszom za CAŁY ROK współpracy! Opiekun wolontariatu Joanna Dziechciarz – Duda.

Galeria zdjęć