WASZA POMOC MA CUDOWNĄ SIŁĘ!!! 

Bez Waszej pomocy nie byłoby Szlachetnej Paczki dla 5 rodzin!!! Jak zwykle moja super drużyna spisała się na medal. Dziękuję pracownikom Fundacja "Warto Żyć", pracownikom Miejski Ośrodek Kultury Centrum w Zawierciu - MOK Zawiercie, Pracownia Fryzur Nadia Surowiec - Kosmetyka Estetyczna, Papilon, Pracowni Fryzur Maska Zawiercie, Studio Fryzur Ada z Zawiercia, Uczniom, Absolwentom oraz Nauczycielom I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego w Zawierciu (niestety nie dam rady wszystkich wymienić). Nauczycielom oraz Uczniom Szkoły Podstawowej w Kroczycach (tu zapewne też nie byłabym w stanie wymienić wszystkich), Pani Małgorzacie K. Kamili Knera, Ewa Marcin Suma oraz Żołnierzom z 6 Brygada Powietrzno - Desantowej z Krakowa. Szczególne podziękowania dla mamy naszych absolwentek Ilony Bożek za podjęcie trudu lidera w zupełnie nowym rejonie. Jesteś wielka.
Dziękuje za zaufanie to największa nagroda za trud. Ps. Jest taka opcja, że w natłoku emocji zapomniałam kogoś wymienić, za co z góry przepraszam.

Marta Skrzypiciel

Galeria zdjęć