Witamy na nowej stronie naszej szkoły. Dostępna jest tu też poprzednia wersja strony.logo Razem na swieta-1

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ.

Z dniem 1 września 2018 zostaje zmieniona nazwa liceum na

I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego

Lubicie ludzi bezinteresownie pomagających innym? Centrum Inicjatyw Lokalnych bardzo!!! Bez wątpienia osobą, która zasługuje na szersze uznanie jest Joanna Dziechciarz-Duda. Jest zarazem pedagogiem w I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego w Zawierciu, społecznikiem i wolontariuszem. Centrum Inicjatyw Lokalnych postanowiło zgłosić kandydaturę pani Joanny do Nagrody imienia Ireny Sendlerowej "Za naprawianie świata". Informacje o laureatce/laureacie i osobach wyróżnionych zostaną opublikowane na stronach internetowych Stowarzyszenia „Dzieci Holocaustu w Polsce” oraz Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO) po posiedzeniu kapituły 10 października. Jestesmy dumni z Pani Profesor i trzymamy kciuki!!!