Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Od 25 marca 2020 r. w naszej szkole będzie kontynuowane nauczanie zdalne. Na stronie szkoły znajdziecie zakładkę nauczanie zdalne, gdzie na bieżąco będą umieszczane wszelkie informacje dotyczące tej kwestii. Bardzo prosimy o zapoznanie się z tymi materiałami i o systematyczne korzystanie z w/w formy nauki. Jednocześnie prosimy rodziców i uczniów, aby wątpliwości i sugestie dotyczące nauczania zdalnego kierować bezpośrednio do nauczycieli, wychowawców lub dyrekcji szkoły ( poprzez maile podane na stronie szkoły).

Kochani, dla nas wszystkich jest to nowe wyzwanie! Czas, w którym jesteśmy, wymaga od nas pełnej mobilizacji i współpracy. Dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, i apelujemy o racjonalne i odpowiedzialne zachowanie oraz stosowanie się do rekomendacji służb sanitarnych. Zachęcamy do sprawdzania komunikatów na stronach internetowych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dyrekcja szkoły