Witamy na nowej stronie naszej szkoły. Dostępna jest tu też poprzednia wersja strony

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ

Podręczniki

W dniu 19 czerwca 2019 roku, ostatni dzień roku szkolnego 2018/2019 uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami uczestniczyli w uroczystej akademii. W podsumowaniu osiągnięć naszych licealistów Pani dyrektor Bożena Bańska pogratulowała wspaniałych wyników w nauce i podejmowanych działaniach. W ten niezwykły dzień uczennice klasy 1A1 Julia i Wiktoria Szlachta, finalistki Szansy na sukces, przypomniały w piosence Tyle słońca w całym mieście o zbliżających się wakacjach. Akademię uświetniły również występ taneczny jak i piosenki. Uczniowie podziękowali wszystkim nauczycielom za całoroczny trud i kolejne wspólnie przeżyte 10 miesięcy. Życzyli nauczycielom i swoim koleżankom i kolegom wspaniałych wakacji. Akademię zakończenia roku szkolnego przygotowali uczniowie z klasy 1a1.

I.B

Galeria zdjęć