16 Dni Akcji Przeciwko Przemocy ze względu na Płeć 2018. Kolejny raz uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych przygotowanych przez Fundację z Pomysłem. Warsztaty dotyczyły przemocy domowej, procedury Niebieskiej Karty, przemocy seksualnej, kultury gwałtu, które prowadzili: pani Monika Nowińska i pan Adam Witkowicz. Spotkanie dla dwóch klas II odbyło się 4 grudnia. Natomiast pozostałe klasy II uczestniczyły w projekcji filmu „Jeszcze nie koniec!” w MOK „Centrum” w dniu 30 listopada, zakończonego panelem dyskusyjnym. W panelu dyskusyjnym udział wzięli Monika Nowińska (Fundacja z Pomysłem), Marzena Purgal (Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej), Radca Prawny Zawiercie - Arleta Dub-Brych), Paweł Sobota (Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu). Panel poprowadził Adam Witkowicz. Wydarzenie odbyło się w ramach 16 Dni Akcji Przeciwko Przemocy ze względu na Płeć 2018 dzięki wsparciu Fundacji Batorego. Jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie.

 

Galeria zdjęć