Cztery wolontariuszki z naszej szkoły - Agata Mikoda, Martyna Szewczyk, Wiktoria Rak i Magdalena Milka wzięły udział w zorganizowanym 23.09.2018r. Powiatowym Dniu Dawcy Szpiku Kostnego. W trakcie imprezy przy Miejskim Ośrodku Kultury w ambulansach można było oddać krew oraz zarejestrować sie w bazie potencjalnych dawców szpiku. Mieszkańcy naszego miasta mieli też możliwość wykonania bezpłatnego pakietU badań laboratoryjnych, zmierzenia ciśnienia tętniczego krwi, a osoby zarejestrowane jako dawcy mogły zbadać poziom markerów nowotworowych. Nie zabrakło też innych atrakcji. W sali widowiskowej MOK-u wystąpili m. in. uczniowie II LO im. Heleny Malczewskiej, zespół mażoretek  „Fantazja” z Ogrodzieńca oraz młodzieżowa orkiestra dęta OSP Dzwono-Sierbowice. Opiekę nad naszymi wolontariuszkami z ramienia szkoły sprawowały panie Joanna Pencak i Aneta Gawron.

Galeria zdjęć