Witamy na nowej stronie naszej szkoły. Dostępna jest tu też poprzednia wersja strony.logo Razem na swieta-1

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ.

Z dniem 1 września 2018 zostaje zmieniona nazwa liceum na

I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego

 

 

„Coś się kończy a coś zaczyna” – taka myśl towarzyszyła uczestnikom akademii na zakończenie roku szkolnego 2017/18. Był to szczególnie ważny dla szkoły rok. Miały w nim miejsce: jubileusz 85- lecia I LO, zjazd absolwentów, uczniowie osiągnęli też wyjątkowe sukcesy z j. angielskiego, fizyki czy sukcesy sportowe w siatkówce plażowej (wicemistrzostwo Polski).

Od przyszłego roku szkolnego szkoła zmieni też nazwę na I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi. Po tak intensywnych miesiącach przyszedł czas na odpoczynek.

Pani dyrektor Bożena Bańska oraz wychowawcy klas podczas akademii nagrodzili uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, sporcie oraz tych, którzy mieli stuprocentową frekwencję. Wyróżnionym gratulujemy.

Część artystyczną przygotowała klasa Id we współpracy z uczennicami klasy Ib. Za pomoc serdecznie dziękujemy. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

Klasa Id z wychowawcą

A. Stolecką