Witamy na nowej stronie naszej szkoły. Dostępna jest tu też poprzednia wersja strony.logo Razem na swieta-1

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ.

Z dniem 1 września 2018 zostaje zmieniona nazwa liceum na

I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego

 

 

27 kwietnia 2018 roku w Miejskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas trzecich. Jak co roku była to też okazja by podsumować dotychczasowe działania szkoły. Pani dyrektor Bożena Bańska omówiła wyniki w nauce klas kończących szkołę i przedstawiła najlepszych absolwentów. Umprezę uświetnili: Starosta Zawierciański - Pan Krzysztof Wrona i Prezydent Miata Zawiercia - Pan Witold Grim, którzy wręczyli nagrody najlepszym absolwentom i uczniom, którzy osiąnęli największe sukcesy w konkursach i olimpiadach.

Całą imprezę przygotowały klasy IIa i IIb, z pomocą uczniów z klas Ic i IIc oraz innych, którym serdecznie dziękujemy.

Galeria zdjęć