Witamy na nowej stronie naszej szkoły. Dostępna jest tu też poprzednia wersja strony.logo Razem na swieta-1

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ.

Z dniem 1 września 2018 zostaje zmieniona nazwa liceum na

I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego

Dzyń dzyń! Do Żeroma już zawitał Mikołaj, a nawet kilku, rozdając grzecznym (uczniom), słodkości, a niegrzecznym (nauczycielom) rózgi. Towarzyszył temu ciągu dalszy pisania świątecznych kartek chorym dzieciom, bo jak wiadomo, Mikołaj najbardziej lubi tych bezinteresownie pomagającym innym. W tym dniu odbył się również kiermasz, którego celem było wspomóc szkolne przedsiębiorstwo. Można było skosztować pysznych ciast, babeczek, pierniczków.....a dla tych bardziej ‚fit’ do kupienia były soki ze świeżo wyciskanych owoców. Na korytarzach rozbrzmiewało słynne ,,Last Christmas’’ oraz inne świąteczne hity, klasy zostały przystrojone w lampki i choinki, a wśród naszych uczniów można było zauważyć wiele aniołków, śnieżynek, mikołajów o reniferów. Żeromski w pełnej gotowości do świąt!

Wiktoria Jakubowska