Witamy na nowej stronie naszej szkoły. Dostępna jest tu też poprzednia wersja strony

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ

REGULAMIN KONKURSU NA NAJCIEKAWSZY SPOT FILMOWY #SPOTHEJTSTOP
👉Konkurs organizowany jest dla uczniów I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego w Zawierciu w okresie od listopada 2020 r. do 15 kwietnia 2021 r.
👉 Celem konkursu jest zapobieganie cyberprzemocy wśród młodzieży i przeciwdziałanie jego skutkom.
👉 Konkurs polega na stworzeniu spotu filmowego dotyczącego hejtu w sieci.
👉 Forma i sposób realizacji spotu jest dowolna.
👉 Całkowita długość filmu nie może przekroczyć 3 minut.
👉 Spot może zostać zrealizowany przez osoby indywidualne lub ekipy z jednej lub kilku klas.
👉 Ekipa lub osoba może zrealizować kilka klipów biorących udział w konkursie.
👉 Scenariusz filmu nie może naruszać własności intelektualnych innych osób i podmiotów.
👉 Osoby biorące udział w filmie wyrażają zgodę na upublicznienie swojego wizerunku.
👉 W metryce filmu powinni zostać wymienieni wszyscy twórcy oraz osoby, które przyczyniły się do jego powstania.
👉 Filmy konkursowe opublikowane zostaną na stronie internetowej oraz fanpage szkoły w kolejności nadsyłania.
👉 O zwycięstwie zadecyduje niezależne jury oraz liczba lajków przy filmie. Najciekawsze produkcje zostaną wyróżnione.
👉 Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas uroczystości zakończenia nauki klas trzecich w roku szkolnym 2020/21.
👉 Filmy konkursowe przesyłać należy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.