6 i 7 listopada 2019 r. odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Powiatu Zawierciańskiego Szkół Ponadpodstawowych w Badmintonie. W środę grali chłopcy, reprezentacja I LO w składzie: Franciszek Małysa, Mateusz Nieroda i Marcin Kucharek spisali się doskonale. Doszli do finału bez porażki i dopiero w ostatnim meczu ulegli uczniom z Pilicy. W czwartek dziewczęta w składzie: Magdalena Ciesielska, Zuzanna Słowik, Nicola Drobniak zaprezentowały się równie dobrze. Podobnie, jak ich starsi koledzy, uległy reprezentacji z Pilicy. Nasze dziewczęta przegrały tylko jeden, półfinałowy mecz i ostatecznie zajęły miejsce trzecie. Turniej przebiegł w bardzo przyjaznej atmosferze, a zespoły prezentowały wyrównany poziom. Medalistom serdecznie gratulujemy! Klasyfikacja medalowa przedstawia się następująco:

Chłopcy:

I miejsce – Z.S w Pilicy