Uroczyste podsumowanie sportowego roku 2018/19 i współzawodnictwa szkół ponadpodstawowych powiatu zawierciańskiego o "Puchar Starosty" odbyło się 23 października 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Zawierciu. Najlepsze szkoły zostały uhonorowane pucharami oraz dyplomami, a nauczyciele wyróżnieniami za osiągnięcia w pracy zawodowej. Po raz kolejny sportowcy Żeromskiego nie mięli sobie równych i stanęli zarówno w kategorii dziewcząt jaki i chłopców na najwyższym stopniu podium. Klasyfikacja powiatowa w roku szkolnym 2018/2019 przedstawia się następująco:

Dziewczęta;

1. I LO im. St. Żeromskiego w Zawierciu

2. II LO im. H. Malczewskiej w Zawierciu

3. Z.S. Ekonomicznych w Zawierciu

4. Z.S. im. H. Kołłątaja w Zawierciu

5. Z.S. im. prof. R. Gostkowskiego w Łazach

6. Z.S. w Porębie

Chłopcy

1. I LO im. St. Żeromskiego w Zawierciu

2. Z.S. im. St. Staszica w Zawierciu

3. Z.S. im. X. Dunikowskiego w Zawierciu

4. Z.S. w Porębie 5. II LO im. H. Malczewskiej w Zawierciu

6. Z.S. Ekonomicznych w Zawierciu

..to jeszcze nie koniec dobrych wiadomości dotyczących ubiegłego, sportowego roku..., kolejne już wkrótce...o czym z przyjemnością donoszę ( jak zwykle, niebywale z Was dumna)

ASia

Galeria zdjęć