Za nami kolejne zawody. Sportowcy Żeromskiego i tym razem nie zawiedli. We wtorek 4 czerwca oraz w środę 5 czerwca 2019 r., odbyły się Mistrzostwa Powiatu i Mistrzostwa Rejonu w siatkówce plażowej. Dziewczęta w składzie: Weronika Milka (II D), Wiktoria Jarzyńska (III A) i Renata Kawczak (II D), po świetnej grze, dwukrotnie stanęły na podium zdobywając najpierw złoto, a później srebro w tej pięknej, letniej dyscyplinie. 
Bardzo dobrze spisali się również chłopcy. Eryk Dziechciarek (I C) i Jakub Pompka (II B) w turnieju przegrali jedynie dwa mecze. Ulegli jedynie tegorocznym mistrzom rejonu z Dunikowskiego oraz wicemistrzom powiatu ostatecznie zajmując w turnieju powiatowym miejsce V - VI. Wszystkim gratulujemy wspaniałej postawy i znakomitej kondycji. Jesteśmy dumne, że tak dzielnie i w tak wielu dyscyplinach reprezentujecie z sukcesami naszą szkołę.
(Nauczycielki wf)