W ubiegły czwartek i piątek moc była z nami. W Półfinałach Mistrzostw Śląska Piłki Ręcznej, których byliśmy gospodarzami, zarówno nasi panowie jak i panie pokonali rywali!!! Pierwszego dnia chłopcy po raz kolejny potwierdzili swoją świetną formę. Zdecydowanie wygrali mecz z uczniami z Sosnowca, a następnie z reprezentantami Częstochowy dając nam tym samym potwierdzenie, że również w rywalizacji o Mistrzostwo Śląska znajdują się w gronie faworytów. Dzień później nie lada emocji przysporzyły nam dziewczęta. Po zaciętej, wyrównanej walce dziewczęta pokonały w dogrywce drużynę z Częstochowy. Kolejna wygrana z uczennicami z Będzina przypieczętowywała ich sukces. Warto odnotować, że w przeciwieństwie do chłopców, dziewczęta po raz pierwszy w dziejach naszej szkoły zagrają w Finałach Wojewódzkich Piłki Ręcznej S.Z.S., zatem uzyskany przez nie awans cieszy podwójnie. Dalsza rywalizacja szczypiornistów już niedługo, pomiędzy 15 a 17 kwietnia, dlatego nie puszczajcie kciuków. Wsparcie kibiców będzie jeszcze potrzebne. Składamy im tą drogą gorące podziękowanie za przyczynienie się do zapewnienia wspaniałego widowiska. SKK (Szkolny Klub Kibica) stworzył podczas zawodów wyjątkową, radosną atmosferę, która niewątpliwie pomogła zawodnikom podczas gry. Wszystkim twórcom tego pięknego, sportowego spektaklu serdecznie GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY!!! A byli to: chłopcy - K. Bednarz, M. Bednarz, J. Bijak, I.Giziński, K. Jagielak, M. Konopka, J. Koperek, M. Kurzawa, J.Lis, M. Lewandowski, I. Mastaj, P. Misiak, A. Rogoń, J. Szycowski, M. Trybalski oraz dziewczęta - K. Artecka, W. Cybulska, J. Czernicka, W. Jarzyńska, R. Kawczak, A. Kwiędacz, W. Milka, W. Pakulak, P. Sołtysik, W. Śniadkowska, E. Wiśniewska. W czwartek 28.03.19 odbyły się również w Sosnowcu Półfinały Mistrzostw Śląska w Koszykówce Dziewcząt. Nasze koszykarki zajęły podczas nich III miejsce. Im również należą się gratulacje i podziękowanie za ambitną grę, a reprezentowały nas: K. Artecka, M. Jurczak, R. Kawczak, A. Mazur, W. Milka, P. Sołtysik, N. Stępień, W. Śniadkowska, W. Waniak, P. Wrześniewska

Nauczycie wf

Galeria zdjęć