Witamy na nowej stronie naszej szkoły. Dostępna jest tu też poprzednia wersja strony.

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ.

Z dniem 1 września 2018 zostaje zmieniona nazwa liceum na

I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego

W środę 24 października w Starostwie Powiatowym w Zawierciu odbyła się uroczystość wręczenia nagród za współzawodnictwo sportowe szkół ponadgimnazjalnych powiatu zawierciańskiego o "Puchar Starosty" w roku szkolnym 2017/2018.

Najlepszym szkołom w sporcie nagrody wręczali Wicestarosta Zawierciański Bogusław Piotrowski i Naczelnik Wydziału Edukacji  Krystyna Wiącek. Podsumowania współzawodnictwa i prezentacji osiągnięć sportowych na arenach województwa i kraju dokonał doradca metodyczny wychowania fizycznego Artur Hoffmann. Wspomniał on min o zdobyciu przez I LO im. S. Żeromskiego w Zawierciu tytułu Wicemistrzyń Polski w siatkówce plażowej dziewcząt. Tradycyjnie okolicznościowymi statuetkami nagrodzono również najaktywniejszych nauczycieli wychowania fizycznego w minionym roku szkolnym. Nagrodami "Złota Trójka" zostało w tym roku uhonorowanych wyjątkowo czterech nauczycieli. Nauczycielki z I LO im. S. Żeromskiego w Zawierciu: Joanna Sierka i Renata Kowalczyk - Wyderka oraz dwóch nauczycieli z Z.S. im. S. Staszica w Zawierciu  Jakub Nieroda i Wojciech Suski.

Za całokształt pracy podziękowanie otrzymał II LO im. H. Malczewskiej w Zawierciu  Artur Hoffmann - doradca metodyczny wychowania fizycznego. Poniżej klasyfikacja końcowa powiatowego współzawodnictwa:

Poniżej przypominam zeszłoroczną klasyfikację:
kat dziewcząt
1.    I LO im. S. Żeromskiego w Zawierciu