Witamy na nowej stronie naszej szkoły. Dostępna jest tu też poprzednia wersja strony.logo Razem na swieta-1

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ.

Z dniem 1 września 2018 zostaje zmieniona nazwa liceum na

I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego

 

 

 

W strugach deszczu rozpoczęły pierwszy mecz nasze reprezentantki (Wicemistrzynie Śląska z ubiegłego roku) Natalia Miłosz i Magdalena Walczak. Niesamowicie skoncentrowane od samego początku turnieju aż do ostatniego gwizdka w meczu finałowym. Do Mysłowic jechały po złoto i udało się. Dziewczyny wygrywały kolejne mecze, konsekwentnie zmierzając do finału. W meczu o I miejsce pokonały Dąbrowę Górniczą 21:13. Tym samym zakwalifikowały się do Finału Mistrzostw Polski, który odbędzie się już 18 i 19 czerwca w Strzelinie. Gratulacje dla naszych ,,ZŁOTEK”.

 Galeria zdjęć