Odwiedziliśmy już sześć szkół! Pięknie dziękujemy Dyrekcjom placówek z Bzowa, Kromołowa, Kroczyc, Żelisławic, Niegowonic i Irządz, które niezwykle serdecznie nas przyjęły i wyraziły zgodę, na przeprowadzenie zajęć dla młodzieży klas ósmych. Jak już pisaliśmy, uważamy, że najlepszą reklamą szkoły, jest pokazanie jej w ferworze nauki i pracy, dlatego nasi nauczyciele postanowili zapoznać przyszłych absolwentów szkół podstawowych ze sposobami, metodami, atmosferą, jaka panuje w „Żeromie”. Dziękujemy bardzo Paniom profesorkom: Małgorzacie Dziwińskiej za przeprowadzenie zajęć z geografii, Izabeli Paciej -za lekcję matematyki, Marcie Wyrembak i Sylwii Nowickiej za dwujęzyczne zajęcia z języka niemieckiego i angielskiego i MaiJanus za lekcje z języka polskiego. Podczas zajęć zawsze towarzyszą nam nasi uczniowie, którzy jeszcze niedawno kończyli szkoły, które odwiedzamy. Są naszymi przewodnikami i asystentami;) Piękne podziękowania dla: Oli Kołton,Dawida Kowalskiego, Patrycji Sygiet, Norberta Stefańskiego, Patrycji Smagi, Weroniki Donocik, Kingi Bartos, Kacpra Ciszewskiego, Radosława Waniaka, Anny Kolimagi, Łukasza Wiśniowskiego, Kasi Ilczyk. Dzięki nim ośmioklasiści mogli się dowiedzieć z tzw. ”pierwszej ręki” na temat różnorodnych działań, przedsięwzięć, imprez, uroczystości, jakie są organizowane w naszej szkole.

Galeria zdjęć