Witamy na nowej stronie naszej szkoły. Dostępna jest tu też poprzednia wersja strony.logo Razem na swieta-1

RODO - INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRE NAM PODAŁEŚ.

Z dniem 1 września 2018 zostaje zmieniona nazwa liceum na

I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego

 

 

Miło nam poinformować, iż 25 października 2018r. trzyosobowa drużyna Naszej Szkoły w składzie Dawid Woś (klasa IIIc), Marcin Malejky (klasa IIIc) oraz Igor Giziński (klasa IIIc) pojedzie na Finał VI edycji Konkursu M@tando, który odbędzie się w Centrum Edukacyjno – Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Z pośród 82 szkół zgłoszonych do konkursu w drodze eliminacji, które odbyły się 4 października 2018r. zostało zakwalifikowanych 22, w tym Nasze Liceum. Drużynie z IIIc gratulujemy i trzymamy kciuki!!!