Kolejna edycja Kiermaszu za nami. Dn. 09. 09. 2022 r. w czytelni szkolnej zainteresowani uczniowie mieli okazję sprzedać lub kupić od swoich kolegów używane podręczniki. Jak co roku kiermasz cieszył się dużą popularnością.
Organizatorki – pani prof. Beata Pustułka i pani prof. Agnieszka Łączkowska zapraszają za rok.
B.P.

Chcesz się pozbyć starych podręczników, a może jeszcze potrzebujesz jakiejś książki?
👉Weź udział w corocznym Kiermaszu używanych podręczników w I LO.
👉Uczniowie zainteresowani sprzedażą podręczników z poprzednich lat mogą od dnia 02.09.2022 r. do 09.09 2022 r. przynieść do biblioteki podpisane ołówkiem (imię i nazwisko, klasa, cena) podręczniki do sprzedaży.
👉Finał kiermaszu w dniu 09.09.2022 r. na długiej przerwie w czytelni szkolnej. Wszelkich informacji udziale biblioteka szkolna. Kontakt także poprzez adres emailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Podkategorie

PEDAGOG SZKOLNY - mgr Joanna Dziechciarz - Duda

Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby zapytać o to, co ich interesuje, poradzić się albo po prostu porozmawiać o tym, co dzieje się w szkole.

Uczniowie mogą zgłosić się do pedagoga: gdy ktoś narusza ich prawa; gdy ktoś stosuje wobec nich agresję i przemoc; gdy mają super pomysły na udoskonalenie pracy szkoły; gdy potrzebują pomocy, wsparcia, rady; gdy chcieliby pomóc koledze; gdy chcą porozmawiać z kimś życzliwym; gdy chcą brać udział w wolontariacie;

Rodzice mogą oczekiwać pomocy i wsparcia: przy organizowaniu pomocy materialnej, wyprawki szkolnej; gdy uczeń ma trudności w nauce, w celu wykrywania i eliminowania niepowodzeń szkolnych; gdy mają problemy z zachowaniem dziecka; gdy uczeń posiada opinie lub orzeczenie.

NAJWAŻNIEJSZE ZADAŃ PEDAGOGA

1. Rzetelna diagnoza środowiska szkolnego.

2. Pomoc psychologiczno - pedagogiczna zarówno indywidualna jak i grupowa.

3. Podejmowanie w stosunku do uczniów działań wychowawczych, profilaktycznych, interwencyjnych i socjalnych, oraz z zakresu preorientacji zawodowej.

4. Koordynowanie pracy szkoły w zakresie pedagogizacji rodziców.

5. Ścisła współpraca z instytucjami wspierającymi szkołę.

6. Udział w wewnątrzszkolnym i zewnątrz-szkolnym doskonaleniu nauczycieli.

7. Organizacja wolontariatu.

8. Udział w projektach, przedsięwzięciach.

Godziny pracy pedagoga szkolnego

Poniedziałek - 10.00 - 14.00 

Wtorek - 8.00 - 12.00 

Środa - 8.00 - 12.00

Czwartek - 10.00 - 14.00

Piątek - 8.00 - 12.00

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować możesz także poprzez mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz massanger. Pilna sprawa zadzwoń: 660 756 096 i umów się na spotkanie (osobiste lub poprzez meet)