nauczyciele.jpg

 

 

dr Węcel- Ptaś Katarzyna -dyrektor szkoły
mgr Solipiwko Ewa – wicedyrektor, pedagog specjalny i nauczyciel współorganizujący kształcenie
mgr Borecka Iwona – j. polski
mgr Janus Maja – j. polski, wok
mgr Zrebny Małgorzata – j. polski
mgr Stencel Ewa – j. Polski
mgr Stolecka Aleksandra – j.polski
mgr Cholewka Jolanta – j. angielski
mgr Gawron Aneta – j. angielski
mgr Hąc – Jakubik Sawa – j. angielski
mgr Kaptur Katarzyna – j. angielski
mgr Nowicka Sylwia – j. angielski
mgr Pencak Joanna – j. angielski
mgr Skrzypiciel Marta – j. niemiecki
mgr Malec Danuta – j. niemiecki
mgr Wyrembak Marta – j. niemiecki
mgr Pantak Aneta – matematyka
mgr Grabowski Krzysztof - matematyka
mgr Paciej Izabela – matematyka
mgr Pierzchała Danuta - matematyka
mgr Bańska Bożena –  biologia
mgr Ogurek Urszula – biologia, edb
mgr Dziwińska Małgorzata - geografia, przyroda
mgr Nowak Katarzyna – geografia, WOS
mgr Bigajczyk - Budak Elżbieta – fizyka
mgr Zymek Edyta - fizyka
mgr Surowiec Karina – chemia, biologia
mgr Wizor Renata – chemia
mgr Stelmaszczyk Paulina - historia
mgr Widawska Aleksandra – historia, wos
mgr Zawała Grażyna – historia, wos
mgr Kowalczyk Rafał – informatyka
mgr Żmuda Michał - informatyka
mgr Rus Michał - muzyka
mgr Kowalczyk – Wyderka Renata – wf
mgr Kozieł Beata - wf
mgr Szczygieł Mariusz - wf
mgr Bała Krzysztof – wf
mgr Burzyńska Dorota – wf
mgr Chmura Justyna – wf
mgr Dziechciarek Marek – wf
mgr Sierka Joanna – wf
ks. mgr Adam Dróżdż - religia
ks. Leszczyk Marek - religia
mgr Pustułka Beata – biblioteka, etyka
mgr Łączkowska Agnieszka - bibliotekarz, doradztwo zawodowe, j.polski
mgr Podsiadło Katarzyna – psycholog
mgr Somrani Kamila – pedagog
mgr Dziechciarz-Duda Joanna - pedagog
dr Węcel- Ptaś Katarzyna -dyrektor szkoły
mgr Solipiwko Ewa – wicedyrektor, pedagog specjalny i nauczyciel współorganizujący kształcenie
mgr Borecka Iwona – j. polski
mgr Janus Maja – j. polski, wok
mgr Zrebny Małgorzata – j. polski
mgr Stencel Ewa – j. Polski
mgr Stolecka Aleksandra – j.polski
mgr Cholewka Jolanta – j. angielski
mgr Gawron Aneta – j. angielski
mgr Hąc – Jakubik Sawa – j. angielski
mgr Kaptur Katarzyna – j. angielski
mgr Nowicka Sylwia – j. angielski
mgr Pencak Joanna – j. angielski
mgr Skrzypiciel Marta – j. niemiecki
mgr Malec Danuta – j. niemiecki
mgr Wyrembak Marta – j. niemiecki
mgr Pantak Aneta – matematyka
mgr Grabowski Krzysztof - matematyka
mgr Kołton Marzena – matematyka
mgr Paciej Izabela – matematyka
mgr Pierzchała Danuta - matematyka
mgr Bańska Bożena –  biologia
mgr Ogurek Urszula – biologia, edb
mgr Dziwińska Małgorzata - geografia, przyroda
mgr Nowak Katarzyna – geografia, WOS
mgr Bigajczyk - Budak Elżbieta – fizyka
mgr Zymek Edyta - fizyka
mgr Surowiec Karina – chemia, biologia
mgr Wizor Renata – chemia
mgr Stelmaszczyk Paulina - historia
mgr Widawska Aleksandra – historia, wos
mgr Zawała Grażyna – historia, wos
mgr Kowalczyk Rafał – informatyka
mgr Żmuda Michał - informatyka
mgr Rus Michał - muzyka
mgr Kowalczyk – Wyderka Renata – wf
mgr Kozieł Beata - wf
mgr Szczygieł Mariusz - wf
mgr Bała Krzysztof – wf
mgr Burzyńska Dorota – wf
mgr Chmura Justyna – wf
mgr Dziechciarek Marek – wf
mgr Sierka Joanna – wf
ks. mgr Adam Dróżdż - religia
ks. Leszczyk Marek - religia
mgr Mucha Agata - biblioteka
mgr Pustułka Beata – biblioteka, etyka
mgr Łączkowska Agnieszka - bibliotekarz, doradztwo zawodowe, j.polski
mgr Podsiadło Katarzyna – psycholog
mgr Somrani Kamila – pedagog