W dniach 23.03 i 25.03.2021 biblioteka zaprasza na spotkania on-line o godz. 14.15. Kolejne „webinarium”- poświecimy: Rekordom książkowym, m.in.: o książkach naj…, oraz czytam - polecam. Zgłoszenia proszę przesłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. We wtorek zostanie przesłany link do spotkania. B. Pustułka

W dniu 25.03.2021  biblioteka zaprasza na spotkanie on-line o godz. 14.15 w ramach cyklu "Z lekturą za pan brat". W tym tygodniu zajęcia będą poświęcone " Panu Tadeuszowi":) Zgłoszenia proszę przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  Agnieszka Łączkowska      

 Zachęca i zaprasza biblioteka on-line!