W dniach od 16.03 i 18.03.2021 biblioteka zaprasza na spotkania on-line o godz.14.15. Kolejne „webinarium”- poświecimy: Czytelnictwu w czasie pandemii m.in.: co czytamy?, czy czytamy więcej? oraz czytam - polecam. Zgłoszenia proszę przesłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. We wtorek zostanie przesłany link do spotkania. B. Pustułka

W dniu 15.03.2021  biblioteka zaprasza na spotkanie on-line o godz. 14.15 w ramach cyklu "Z lekturą za pan brat". W tym tygodniu zajęcia będą poświęcone " Panu Tadeuszowi":) Zgłoszenia proszę przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  Agnieszka Łączkowska      

 Zachęca i zaprasza biblioteka on-line!