d67
Witajcie! Przypominamy, że pudła do których możecie oddawać rzeczy leżą już w wyznaczonych miejscach!! ☺️( patrz poprzedni post.)
Dajemy wam oczywiście dużą dowolność. W pudłach możecie umieścić: książki, płyty cd, vinyle, sprzęty sportowe( na przykład rolki czy też łyżwy), ubrania, gry planszowe. Co tylko przyjdzie wam do głowy, gdy pomyślicie o czymś czego już nie używacie a mogło by sprawić radość i służyć innej osobie♥️Działajmy!!

d23

Warto zapoznać się z naszym regulaminem 🧐

Cześć! Nadszedł czas na realizację naszego projektu. Oto kilka potrzebnych informacji o tym jak wziąć w nim udział, czytajcie do końca! 😉
Jak odbędzie się licytacja?🤔
W trybie on-line, na naszej stronie pojawią się zdjęcia rzeczy, które będziecie mogli licytować i wygrać.
Kiedy ?
Na początku stycznia, przez kilka dni będą pojawiać się posty. Będziecie mieli tydzień na wybranie rzeczy dla siebie.
Gdzie oddawać rzeczy?📦
Już od poniedziałku! (13 grudnia) po mieście będą rozmieszczone pudła na rzeczy. Znajdziecie je w tych miejscach:
- I LO im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu (Wojska Polskiego 55)
- Urząd Miejski w Zawierciu (Leśna 2)
- Galeria Stara Łaźnia (Bohaterów Westerplatte 2)
- Referat Rewitalizacji (Marszałkowska 29)

d1

Cześć👋 Na naszej stronie dowiecie się o szczegółach licytacji charytatywnej, w której wszyscy mieszkańcy Zawiercia będą mogli wziąć udział! Każdy z was na pewno ma rzeczy, których już nie używa takie jak płyty z młodości💿, deskorolka🛹 czy książki📚- nasza licytacja to dla nich szansa na drugie życie a przy okazji zbiórka pieniędzy na pomoc naszej planecie🌍 Warto zaobserwować naszą stronę by być na bieżąco. Pojawią się posty z informacjami co i gdzie możecie oddać na licytację, oraz gdzie się odbędzie. Wkrótce zamieścimy również wydarzenie!

Projekt Zosi i Kacpra m
#zwolnienizteorii to praktyczna ogólnopolska olimpiada dla szkół średnich, w ramach której uczniowie sami realizują projekty społeczne. Zdobywają przy tym praktyczne umiejętności potrzebne na rynku pracy, uczą się zarządzania, pracy zespołowej, komunikacji, rozwiązywania problemów oraz zdobywają międzynarodowe certyfikaty pomocne przy szukaniu pracy lub rekrutacji na studia.
Dzisiaj przedstawiamy Wam trzeci projekt z naszej szkoły ,,Drugie Życie Twoich Rzeczy" przygotowany przez Zosię Bąbę i Kacpra Reszkę. Zapraszamy do polubienia strony projektu i śledzenia działań naszych uczniów! Link do strony na FB: "Drugie Życie Twoich Rzeczy"

"Hej jesteśmy Zosia i Kacper. Chodzimy do klasy 3f i 3c. Ważne jest dla nas dbanie o środowisko naturalne i ruch zero-waste, więc w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii organizujemy licytację ,,Drugie Życie Twoich Rzeczy" dla mieszkańców Zawiercia. Przedmioty, które nie są już wam potrzebne bedziecie mogli wystawić na licytacje i dać im drugie życie. Rzeczy, których już nie używamy zwykle kurzą się na półce i nie wiemy co z nimi zrobić. Komuś innemu mogą się przydać a przy okazji możemy zebrać pieniążki na szczytny cel. Na licytacje można przynieść co tylko przyjdzie wam do głowy, mogą to być na przykład: płyty, plakaty, książki czy ubrania. Wszystkie zebrane środki przekażemy na fundację WWF, która zajmuje się ochroną przyrody oraz ratowaniem zagrożonych wyginięciem zwierząt."
Jeżeli chcesz jeszcze przyłączyć do #zwolnienizteorii zapraszam do kontaktu (można dołączyć tylko do końca listopada): Joanna Dziechciarz-Duda