Uroczyste obchody setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości skłaniają, aby przypomnieć o niektórych naszych przedsięwzięciach związanych z uczczeniem narodowego święta. Podsumowane zostały wyniki rywalizacji biegowej, która odbyła się w ostatnim czasie w naszej szkole. Wspólny bieg, włożony w niego wysiłek oraz pokonanie 100 km to drobny wkład Żeromiaków w celu upamiętnienia jednego z najważniejszych wydarzeń w historii naszego narodu. Miło nam poinformować społeczność szkolną, że wspólnie przebiegliśmy wyznaczony dystans. Udało się nawet więcej niż zamierzaliśmy! 100 km zostało pokonane podwójnie, ponieważ wyzwania podjęli się oddzielnie dziewczęta i oddzielnie chłopcy. W biegu wzięła udział połowa naszych uczniów. Łącznie rywalizowało 205 biegaczy (100 chłopców i 105 dziewcząt). Najlepsze wyniki w kategorii dziewcząt uzyskały: Julia Szczygieł z klasy IIIB (3,48,25), Julia Wożniak z klasy IIB (4,30,25) i Natalia Hass z klasy IIIB (4,33,19). Kategorii chłopców najszybciej dystans przebiegli: Dawid Piwowarczyk z klasy IIA (3,22,28), Kacper Guzy z klasy ID (3,26,66), Jakub Lis z klasy IC oraz Łukasz Kulesza z klasy IIC (3,27,00). Podsumowane zostały równocześnie wyniki uzyskane przez wszystkich uczestników oraz przeprowadzono klasyfikację w obrębie klas, którą przedstawiamy poniżej:

Liderom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami rywalizacji indywidualnej, które udostępnione zostaną na hali sportowej.  Oficjalne podsumowanie i wręczenie upominków najlepszym zawodnikom będzie miało miejsce 28 listopada 2018r.

AS