Uczestnicy podążą ulicami miasta i jurajskimi szlakami od naszego liceum w kierunku Krzyża Niepodległośći w Pilicy, miejsca upamiętnienia wydarzeń sprzed wieku. Chcemy, aby w rajdzie symbolicznie wzięło udział stu uczniów. Każdy uczestnik powinien zaopatrzyć się w biało-czerwoną, naramienną opaskę z napisem “100” oraz znicz, który zostanie zapalony przy krzyżu. Wszystkich Żeromiaków gorąco zapraszamy do udziału w tej patriotycznej i niepowtarzalnej imprezie. Następna taka wydarzyć się może dopiero za sto lat! Zapisy przyjmują nauczyciele wychowania fizycznego. Start – godz. 8.00 (parking I LO) Powrót - około godz. 14.00 zapewniają uczniom rodzice. Zgody rodziców na udział w rajdzie dotępne będą na naszej stronie. Impreza odbywa się w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu 2018, inicjatywy KE mającej na celu promowanie sportu i aktywności fizycznej w całej Europie. Narodowym Koordynatorem ETS w Polsce jest Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Informację o naszym wydarzeniu znajdziesz pod adresem: https://etspolska.pl/index.php/wydarzenie/?id=659&nazwa=RAJD+%C5%BBEROMIAK%C3%93W

 

Zgoda do pobrania