zycznia 2022

maja4

Nasza Pani Profesor Maja Janus zdobyła 1 miejsce w powiecie zawierciańskim w kategorii "Nauczyciel szkoły ponadpodstawowej"❗

Serdecznie gratulujemy!!!

rekru3

Ósmoklasisto zobacz, co składa się na Twoje wymarzone 2️⃣0️⃣0️⃣ pkt. Te punkty mogą trafić do nas. Cogito ergo Żerom‼️

Green Watercolor Leaves Obituary Card

uchwałamin

zyczenia

 wig 3b

Galeria zdjęć

 wigil 2b
Czas świąteczny to moment wyczekiwany przez cały rok. Przyspieszyliśmy nieco tę chwilę i w czwartek 16 grudnia biesiadowaliśmy wspólnie na Klasowej Wigilii. Było rodzinnie i na bogato! Barszczyk czerwony... pierogi z kapustą i grzybami... sałatki... ciasta... i inne  pyszności! Wszystkim Żeromiakom - dyrekcji, nauczycielom, kolegom i koleżankom z innych klas składamy wigilijne życzenia wszystkiego dobrego oraz pomyślności w Nowym Roku 2022! 
2b+ MZ

swiatelko2021

Przekazanie Betlejemskie Światełko Pokoju przez Skauting Zawiercie. Dziękujemy!

DPS plakat 2021

Drodzy Przyjaciele!
Już po raz drugi podopieczni DPS w Zawierciu napisali list do Świętego Mikołaja. Pomóżmy im spełnić świąteczne marzenia. Za chwilę pojawią się tu pierwsze listy.
Poniżej znajdziecie przewodnik jak zrobić paczkę:
☑ wybranie listu obywa się poprzez dodanie komentarza "wybieram” (decyduje czas wiec bądźcie czujni i spieszcie się)
☑ w celu potwierdzenia otrzymasz od administratora informację zwrotną czekaj na nią😀 cierpliwie.
☑ na świątecznie zapakowane paczki czekamy do 13 grudnia w budynku ILO w godzinach od 8 do 14
☑ prezenty podpisujemy numerem listu (np. "list numer 1")
☑ tegoroczna akcja ma motyw świątecznego kubka, pamiętajcie, aby on oprócz pożądanych prezentów obowiązkowo znalazł się w paczce.
Następnie dostarczymy paczki podopiecznym DPS w Zawierciu. Liczymy na waszą hojność i wielkie serce. Pamiętajcie w każdym z nas tkwi moc czynienia dobra.
Link do wydarzenia:https://fb.me/e/1dEfVEv3C
Koordynator akcji: Marta Skrzypiciel

III-kategoria-Zwyciczyni-Julia-Ludwicka-kl-II-II-Liceum-Oglnoksztacce-im-Mikoaja-Kopernika-w-Bydgoszczy-1024x720

Rowery, zestawy do darta, namioty, sprzęt do gry w badmintona i ping-ponga, piłki, koszulki sportowe, ale także czytniki e-booków i słuchawki bezprzewodowe… Takie są nagrody w tegorocznym konkursie Rzecznika Praw Dziecka na najlepsze prace plastyczne o tematyce związanej z prawami dziecka. Prace można tworzyć w dowolnej technice.

Szkoły zainteresowane udziałem w konkursie powinny do dnia 17 grudnia 2021 r. zgłosić swój udział, przesyłając wypełniony formularz zgłoszenia oraz skany lub zdjęcia wybranych prac plastycznych wraz z imieniem i nazwiskiem autora (lub autorów) i informacją o kategorii wiekowej – na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Każda szkoła może nadesłać maksymalnie 3 prace plastyczne autorstwa uczniów w każdej z kategorii wiekowych (najlepsze zdaniem osób oceniających prace na poziomie szkoły). Organizatorzy ustalili trzy kategorie wiekowe. Dwie dotyczą szkół podstawowych: kl. I-IV, kl. V-VIII, jedna przeznaczona jest dla szkół ponadpodstawowych. Prace będą oceniane osobno dla każdej kategorii wiekowej. Prace mogą być wykonane dowolną techniką i w dowolnym formacie. Więcej informacji: www.brpd.gov.pl

Osoby zainteresowane konkursem prosimy o kontakt z pedagogiem szkolnym Joanną Dziechciarz - Dudą.