UBEZPIECZENIE

Szanowni Rodzice!

Umowa ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków młodzieży szkolnej na terenie szkoły, jak również w przypadku organizowania imprez i wycieczek szkolnych w kraju, jest dobrowolną formą ubezpieczenia. Umowa ta może być zawierana wyłącznie z woli rodziców, toteż prosimy o ubezpieczenie dzieci we własnym zakresie. 

Przykładowe możliwości ubezpieczeń pod adresami

http://www.cmf.pl/ 

https://e-nfs.pl/ubezpieczenia/nnw-szkolne/zakres-ochrony 

https://ubezpieczenia.nau.pl/

https://www.aviva.pl/agent/22687/    

Ulotki: https://drive.google.com/drive/folders/1HcZJCKW6G5lPFuwpLSFg9QMrVahatcbw?usp=sharing

223
Z przyjemnością informujemy, że Zarząd Województwa Śląskiego wyznaczył termin II naboru Wniosków o przyznanie stypendium w roku szkolnym 2021/2022, w ramach projektu „Śląskie. Inwestujemy w talenty – VI edycja” oraz zatwierdził wzory dokumentów niezbędnych do jego realizacji. Termin naboru został ustalony na okres: od 20 września 2021 r. do 22 października 2021 r.

male roz

Galeria zdjęć

mini-plakat

 

GALERIA STARA ŁAŹNIA i  KUŹNIA TALENTÓW I LO !  
 
Spieszymy  donieść o fenomenalnym finale warsztatów plastycznych! Trzy plakaty wykonane przez uczennice klasy 1b zostały wybrane przez prof. Zbigniewa  Bajka – polski artysta współczesny, profesor krakowskiej ASP- na oficjalną  wystawę dotycząca Franza Kafki. Prace zostaną wystawione na stronie www projektu oraz umieszczone w publikacji.  Autorkami plakatów są: 
Julia Gumula 1b
Nikola Bielecka  1b
Emilia Wójcik 1b
Natalia Felczuk 1b.
Gratulujemy  wyobraźni,  nowatorskich pomysłów i talentu! 
 
Jeszcze teraz dziękujemy Pani Karolinie Kindler- Skowronek za wprowadzenie w magiczny świat kultury i sztuki! 
 

pobrane

W poniedziałek 14 czerwca mieliśmy okazję uczestniczyć w konsultacjach odnośnie nowej formuły Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Odbyło się pod patronatem Premiera Mateusza Morawieckiego. Główną ideą konsultacji było włączenie młodego pokolenia Polaków w proces współdecydowania w sprawach dla nas najistotniejszych. Po krótkim wprowadzeniu zostaliśmy podzieleni na 3 osobowe grupy, w których wspólnie omawialiśmy pomysły dotyczące nowego Stypendium. Wszyscy mieliśmy możliwości współpracować z młodzieżą z całej Polski i razem stworzyć kreatywne propozycję zmian. Mamy nadzieję, że nasze wnioski zostaną wzięte pod uwagę i wspólnie uda nam się wprowadzić nowe kryteria przyznawania Stypendium.

Alicja Matysik

g-rafika-1 

Informacje o szczepieniach

q1