Piątek był ostatnim dniem, który spędziliśmy razem. Rano odbyły się warsztaty prowadzone przez nasze uczennice, które kierują wspaniałą inicjatywą dla dzieci bardzo chorych „Mały gest, wielki cel”. Następnie spacerem udaliśmy się do Centrum Ogrodniczego „Daglezja”, gdzie uczniowie wysłuchali jak z małej firmy powstało duże przedsiębiorstwo, jedno z większych w Polsce zajmujące się ogrodnictwem. W godzinach popołudniowych nadszedł czas na finał. Zaproszeni goście udali się na hale, gdzie odbył się pokaz tańca i śpiewu. Kraje naszych gości widziane naszymi oczyma. Na zakończenie mogliśmy podziwiać występ Zespołu „Ziemia Kroczycka”, który przedstawił piękne tańce ludowe, wykonane w regionalnych strojach. Na finał wszyscy wspólnie bawiliśmy się pod fachowym okiem instruktorów Zumby ze Studio Tańca I Fitness Eu4ya. To był piękny tydzień!

 Galeria zdjęć