Czas szybko płynie i już za nami kolejny dzień, który rozpoczęliśmy od prezentacji naszej szkolnej firmy Health Sernice oraz sprzedaży soków i pysznych, zdrowych smakołyków. Po zakończeniu sprzedaży, udaliśmy się w odwiedziny do rodzinnego hotelu Fajkier, który znajduje się w malowniczym miejscu naszego powiatu. Uczniowie uzyskali ciekawe informacje na temat działalności hotelu od pana Grzegorza Maciąga i dzięki uprzejmości właścicieli, mogliśmy zajrzeć w każdy zakamarek hotelu. Kolejnym naszym punktem było zwiedzenie jurajskich zamków. Zwiedzanie zaczęliśmy od spaceru dookoła ruin zamku w Mirowie, a następnie udaliśmy się na zwiedzanie z przewodnikiem zamku w Bobolicach. Nasze piękne jurajskie tereny zachwyciły naszych gości. Po dużej dawce świeżego powietrza, nadszedł czas na inną atrakcję. W godzinach po południowych odwiedziliśmy Koło Gospodyń Wiejskich w Podlesiach. Panie przygotowały dla nas pyszny regionalny poczęstunek. Całe spotkanie umilił występ członkiń Koła oraz solisty pana Andrzeja Kaima. Wszyscy chętnie wspólnie śpiewali. Po części artystycznej przyszedł czas na naukę robienia kwiatów z bibuły. Warsztaty cieszyły się ogromnym powodzeniem, a każdy uczestnik opuścił świetlicę z własnoręcznie wykonanym kwiatem. Co za miły dzień!

 

Galeria zdjęć